Kanais Premierowo!

2020-06-22

Premiera powieści Kanais

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie świat oddalony od Was o dwa wieki. Nie poprzestańcie na tym, lecz postępujcie dalej w swoim wyobrażeniu. Przenieście się do roku 2183 i rozejrzyjcie się wokoło. Jak różny jest to świat od rzeczywistości, w której przyszło Wam żyć? Czujecie się nieswojo, niepewnie stawiacie pierwsze kroki? A może wręcz przeciwnie, emocje biorą nad Wami górę i chcecie spróbować czegoś mocniejszego? Tak, wiem, że właśnie tego szukacie. Pragniecie czuć bardziej, widzieć więcej, doświadczyć czegoś innego. Dążycie do ekstazy, do nowych emocji i nieznanych stanów. Pierwsze wrażenia, doznania, co jednak czeka Was w epoce Kanais.

22 czerwca 2020 r. to dzień, w którym oddaję w Wasze ręce swoją trzecią powieść zatytułowaną Kanais. Owoc trzech lat twórczej gorączki i wytężonej pracy, znaczonej poszukiwaniem nowego i nieznanego. Nie pytajcie, skąd czerpałem inspiracje i do czego się posunąłem, by przybliżyć Wam ten inny daleki świat. Niech Wam wystarczy, że wiele ryzykowałem i czasem brnąłem za daleko w swoich poszukiwaniach.

Niestety czas epidemii sprawił, że nie możemy wspólnie świętować premiery Kanais. Na pocieszenie przygotowałem dla Was sesję zdjęciową, w której wzięła udział wydawczyni Kanais – Tatiana Malinina.